Komentāri
Latviete Lielbritānijā tiesājas ar darba devēju par seksuālu uzmākšanos
FOTO: LETA

Latviete Lielbritānijā iesūdzējusi tiesā darba devēju, apsūdzot viņu par seksuālu uzmākšanos, vēsta laikraksts Daily Telegraph.

Prasību šķīrējtiesā iesniegušas divas sievietes – 29 gadus vecā Agnese Avota un 46 gadus vecā Mernuša Bolhasani, kas apsūdz ekskluzīvā apavu veikala Barker Shoes vadītāju Bualemu Gerbi par seksuālu uzmākšanos un dzimumu diskrimināciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abas sievietes tiesā pieprasījušas 100 000 sterliņu mārciņu kompensāciju par negūtajiem ienākumiem un morālo kaitējumu.

Tiesā iesniegtajā sūdzībā teikts, ka Gerbi personīgi izraudzījies veikala pārdevējas, pieņemot darbā tikai skaistas sievietes.

Gerbi darbavietā bieži mēģinājis sievietes noskūpstīt un apskaut, kā arī risinājis seksuāla rakstura sarunas.

Latviete veikalā pieņemta darbā jau pirmās intervijas laikā, kaut arī jaunajai sievietei pašai licies, ka viņa pietiekami labi nepārvalda angļu valodu.

Darbā Gerbi bieži centies apskaut un noskūpstīt Avotu, kā arī nav bijis apmierināts, kad jaunā sieviete nogriezusi matus, pēc kā viņš Avotu vairākkārt dēvējis par lesbieti.

Bolhasani stresa dēļ ir piešķirta slimības lapa, taču Avota 2013. gadā jūlijā iesniedza atlūgumu.

Gerbi un veikala Barker Shoes īpašnieki tiesā noliedza savu vainu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl