Komentāri

Latvijas un Austrālijas dubultpilsonis, Kataras televīzijas Al Jazeera žurnālists Pēteris Greste ieradies Austrālijā. “Šis ir brīdis, ko esmu atkārtojis prātā vismaz 400 reizes jeb pēdējās 400 dienas, un sajūta, esot šeit, ir absolūti lieliska,” tā paziņoja 49 gadus vecais žurnālists.

No cietuma Ēģiptē viņš tika atbrīvots pagājušajā svētdienā. Ziņa par Latvijas pilsoņa P. Grestes atbrīvošanu un došanos mājup iekļauta visās vadošajās pasaules ziņu aģentūru informācijā un citos medijos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žurnālists pēc ierašanās Austrālijā ticies ar ģimeni, bet pēc tam, lielās intereses dēļ, tiksies ar saviem atbalstītājiem. Tāpat viņš kopā ar saviem vecākiem Juri un Luīzi, kā arī brāļiem Andreju un Miķeli sniegs paziņojumu medijiem.

Tikmēr Ēģiptes cietumā joprojām atrodas vēl divi Al Jazeera žurnālisti.

Latvijas Ārlietu ministrija plāno ielūgt P. Gresti uz UNESCO Pasaules preses brīvības balvas pasniegšanas ceremoniju Rīgā, kas notiks maijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl