Komentāri
Lasvegasas uzbrucēja numuriņā atrastas vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti
Foto: AP

No ASV pienākušas jaunas ziņas par apšaudi Lasvegasas kantri muzikas festivālā. Uzbrucējs savā viesnīcas numuriņā un ārpus tā bija izvietojis vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti.

Policija pavēstījusi, ka vairākas kameras izvietotas plašā viesnīcas numura iekšienē un arī ārpus tā gaitenī pie durvīm, lai varētu monitorēt policistu tuvošanos. Konkrēts kameru skaits nav zināms. Likumsargi arī atklājuši, ka ir pilnīgi skaidrs, – uzbrukums bija ilgstoši un rūpīgi plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Uzbrukums bija iepriekš plānots. Uz intensīvu plānošanu norāda tas, ka viņam bija tik ievērojams ieroču arsenāls viesnīcas numuriņā. Esmu drošs, ka viņš pirms tam kārtīgi izvērtēja visas savas darbības, un tas ir šausminoši,” norāda šerifs Džozefs Lombardo.

Jāatgādina, ka šī kļuvusi par lielāko masu apšaudi ASV jaunāko laiku vēsturē. Bojā gājuši 59, bet ievainoti vēl 527 cilvēki. Uzbrucējs bija 64 gadus vecais Nevadas štata iedzīvotājs Stīvens Pedoks, kurš, ierodoties policijai, izdarīja pašnāvību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl