Komentāri
Lasvegasas uzbrucēja numuriņā atrastas vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti
Foto: AP

No ASV pienākušas jaunas ziņas par apšaudi Lasvegasas kantri muzikas festivālā. Uzbrucējs savā viesnīcas numuriņā un ārpus tā bija izvietojis vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti.

Policija pavēstījusi, ka vairākas kameras izvietotas plašā viesnīcas numura iekšienē un arī ārpus tā gaitenī pie durvīm, lai varētu monitorēt policistu tuvošanos. Konkrēts kameru skaits nav zināms. Likumsargi arī atklājuši, ka ir pilnīgi skaidrs, – uzbrukums bija ilgstoši un rūpīgi plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Uzbrukums bija iepriekš plānots. Uz intensīvu plānošanu norāda tas, ka viņam bija tik ievērojams ieroču arsenāls viesnīcas numuriņā. Esmu drošs, ka viņš pirms tam kārtīgi izvērtēja visas savas darbības, un tas ir šausminoši,” norāda šerifs Džozefs Lombardo.

Jāatgādina, ka šī kļuvusi par lielāko masu apšaudi ASV jaunāko laiku vēsturē. Bojā gājuši 59, bet ievainoti vēl 527 cilvēki. Uzbrucējs bija 64 gadus vecais Nevadas štata iedzīvotājs Stīvens Pedoks, kurš, ierodoties policijai, izdarīja pašnāvību.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl