Komentāri
Lasvegasas uzbrucēja numuriņā atrastas vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti
Foto: AP

No ASV pienākušas jaunas ziņas par apšaudi Lasvegasas kantri muzikas festivālā. Uzbrucējs savā viesnīcas numuriņā un ārpus tā bija izvietojis vairākas kameras, lai varētu novērot, kad ierodas policisti.

Policija pavēstījusi, ka vairākas kameras izvietotas plašā viesnīcas numura iekšienē un arī ārpus tā gaitenī pie durvīm, lai varētu monitorēt policistu tuvošanos. Konkrēts kameru skaits nav zināms. Likumsargi arī atklājuši, ka ir pilnīgi skaidrs, – uzbrukums bija ilgstoši un rūpīgi plānots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Uzbrukums bija iepriekš plānots. Uz intensīvu plānošanu norāda tas, ka viņam bija tik ievērojams ieroču arsenāls viesnīcas numuriņā. Esmu drošs, ka viņš pirms tam kārtīgi izvērtēja visas savas darbības, un tas ir šausminoši,” norāda šerifs Džozefs Lombardo.

Jāatgādina, ka šī kļuvusi par lielāko masu apšaudi ASV jaunāko laiku vēsturē. Bojā gājuši 59, bet ievainoti vēl 527 cilvēki. Uzbrucējs bija 64 gadus vecais Nevadas štata iedzīvotājs Stīvens Pedoks, kurš, ierodoties policijai, izdarīja pašnāvību.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl