Komentāri
Lasvegasas masu slaktiņa rīkotājs, iespējams, bija plānojis veikt vēl citus uzbrukumus
Padoks augustā bija rezervējis istabu ar skatu uz Lollapalūzas festivālu Čikāgā, bet septembra beigās, – istabu ar skatu uz festivālu "Life Is Beautiful" Lasvegasā. (AP/LETA)

Lasvegasas masu slaktiņa sarīkotājs Stīvens Padoks, iespējams, bija iecerējis aizbēgt un sarīkot vēl citus uzbrukumus plašākiem mūzikas festivāliem Lasvegasā un Čikāgā, paziņojuši izmeklētāji.

Padoks augustā bija rezervējis istabu ar skatu uz Lollapalūzas festivālu Čikāgā, bet septembra beigās – istabu ar skatu uz festivālu “Life Is Beautiful” Lasvegasā, pavēstījušas policijas amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklētāji norādījuši, ka Pedokam bija slepena dzīve, par kuru neviens nezināja. Piemēram, viņa nopratinātajai draudzenei neesot bijis ne mazākās nojausmas par vīrieša plāniem. Policisti gan apsver iespēju, ka uzbrukuma plānošanā Pedokam bijis kāds palīgs. Pedoka uzbrukuma motīvi joprojām nav skaidri.

Šī kļuvusi par lielāko masu apšaudi ASV jaunāko laiku vēsturē. Bojā gājuši 58, bet ievainoti vēl vairāk nekā 500 cilvēki. Uzbrucējs, ierodoties policijai, izdarīja pašnāvību.

Jau vēstīts, ka ASV turpina izmeklēt valsts vēsturē asiņaināko uzbrukumu. Slepkavas Stīvena Padoka dzīvesbiedre izmeklētājiem atklāj, – viņa nav zinājusi, ka vīrs plāno pastrādāt tik šausminošu noziegumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl