Komentāri
Lasvegasas masu slaktiņa rīkotājs, iespējams, bija plānojis veikt vēl citus uzbrukumus
Padoks augustā bija rezervējis istabu ar skatu uz Lollapalūzas festivālu Čikāgā, bet septembra beigās, – istabu ar skatu uz festivālu "Life Is Beautiful" Lasvegasā. (AP/LETA)

Lasvegasas masu slaktiņa sarīkotājs Stīvens Padoks, iespējams, bija iecerējis aizbēgt un sarīkot vēl citus uzbrukumus plašākiem mūzikas festivāliem Lasvegasā un Čikāgā, paziņojuši izmeklētāji.

Padoks augustā bija rezervējis istabu ar skatu uz Lollapalūzas festivālu Čikāgā, bet septembra beigās – istabu ar skatu uz festivālu “Life Is Beautiful” Lasvegasā, pavēstījušas policijas amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklētāji norādījuši, ka Pedokam bija slepena dzīve, par kuru neviens nezināja. Piemēram, viņa nopratinātajai draudzenei neesot bijis ne mazākās nojausmas par vīrieša plāniem. Policisti gan apsver iespēju, ka uzbrukuma plānošanā Pedokam bijis kāds palīgs. Pedoka uzbrukuma motīvi joprojām nav skaidri.

Šī kļuvusi par lielāko masu apšaudi ASV jaunāko laiku vēsturē. Bojā gājuši 58, bet ievainoti vēl vairāk nekā 500 cilvēki. Uzbrucējs, ierodoties policijai, izdarīja pašnāvību.

Jau vēstīts, ka ASV turpina izmeklēt valsts vēsturē asiņaināko uzbrukumu. Slepkavas Stīvena Padoka dzīvesbiedre izmeklētājiem atklāj, – viņa nav zinājusi, ka vīrs plāno pastrādāt tik šausminošu noziegumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl