Komentāri
Lasvegasas apšaudē nogalināto skaits pieaudzis līdz 59, bet ievainoti 527 cilvēki
Foto: Reuters

ASV pilsētā Lasvegasā brīvdabas kantrimūzikas festivālā notikušajā apšaudē nogalināto skaits pieaudzis līdz 59, bet ievainoti kopumā 527 cilvēki.

Daudzu ievainoto veselības stāvoklis ir smags, tāpēc bojāgājušo skaits, visticamāk, turpinās palielināties. Tikmēr policija 64 gadus vecā šāvēja Stīvena Padoka mājā atradusi lielu daudzumu ieroču. Lai gan teroristu grupējums ”Daesh” jau uzņēmies atbildību par notikušo, izmeklētāji līdz šim nav atraduši uzbrucēja saistību ar teroristiskām organizācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs šobrīd pārmeklējam trīs atsevišķas vietas, lai atrastu uzbrucēja saistību ar teroristu grupējumiem – viesnīcu, uzbrukuma vietu un slepkavas māju. Tajā mēs uzgājām vēl 18 šaujamieročus, sprāgstvielas, vairākus tūkstošus munīcijas. Mēs esam atraduši arī personu, no kuras uzbrucējs šos ieročus ir iegādājies. Mēs strādājam, pagaidām plašāku informāciju nevaru sniegt,” citēts Lasvegasas policijas priekšnieks Džozefs Lombardo.

Uz festivālu Lasvegasā bija ieradušies apmēram 40 000 cilvēku, uzbrucējs pats atņēma sev dzīvību, pirms policisti sasniedza viesnīcas 32. stāvu, no kurienes viņš šāva uz festivāla apmeklētājiem. Policija uzskata, ka šāvējs bijis viens. Pagaidām nav zināms, kādi bijuši uzbrucēja motīvi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl