Komentāri
Laikraksts: Ņemcova slepkavības brīdī novērošanas kameras bija izslēgtas
FOTO: SCANPIX

Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības brīdī novērošanas kameras nozieguma rajonā bija izslēgtas remontdarbu veikšanai vai arī ierakstījušas neskaidrus attēlus, pirmdien vēsta laikraksts Kommersant.

“[Slepkavības] apkaimē uzstādīto novērošanas kameru ieraksti ir vai nu neskaidri, vai arī to nav vispār, jo tās uz remontdarbu laiku bija atslēgtas,” vēsta laikraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Slepkavība tomēr tikusi uzfilmēta, tiesa gan, no krietna attāluma, ar telekanāla TVC kameru, kuras ieraksti parasti tiek izmantoti ziņu pārraidēs.

Spriežot pēc šā ieraksta, slepkavība uz tilta notikusi plkst. 23.31. Slepkava, kā šķiet, Ņemcovu gaidījis uz tilta sānu kāpnēm. No turienes pēc līdzzinātāju signāla viņš ātri devies augšā un uz tilta gājēju celiņa nošāvis Ņemcovu.

Ņemcovs piektdien vakarā tika nogalināts līdzās Kremlim pie Vasīlija nogāzes uz Lielā Maskavas upes tilta. Kā redzams reportāžās no notikuma vietas, pie tilta laternu stabiem uzstādītas daudzas novērošanas kameras – gan standarta, gan specializētās, kas paredzētas automašīnu braukšanas ātruma fiksēšanai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl