Komentāri
Laikraksts: Eiropas kravas automašīnu ražotājiem draud četru miljardu eiro naudassods
FOTO: LETA

Eiropas Komisija (EK) varētu sodīt vairākus Eiropas kravas automašīnu ražotājus ar vairāk nekā četru miljardu eiro lielu naudassodu par pretlikumīga karteļa vadīšanu, otrdien vēsta vācu laikraksts Handelsblatt.

EK jau novembrī informēja, ka Vācijas Daimler un MAN, Zviedrijas Volvo un Scania, Nīderlandes DAF un Itālijas “Iveco” tiek turēti aizdomās par pretlikumīga karteļa vadīšanu un gadījumā, ja tiks pierādīta to vaina, uzņēmumiem tiks piemēroti vērienīgi naudassodi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

EK norāda, ka kartelis vadīts laika periodā no 1999.gada līdz 2011.gadam.

Atsaucoties uz informācijas avotiem, Handelsblatt raksta, ka MAN no naudassoda izvairīsies, jo tas Briseli pirms četriem gadiem informēja par cenu fiksēšanas karteļa esamību.

2011.gadā EK vēstīja, ka tai ir iemesls uzskatīt, ka iesaistītās kompānijas varētu būt pārkāpušas Eiropas Savienības konkurences noteikumus, kas aizliedz karteļu izveidi un ierobežojošo biznesa pasākumu īstenošanu, kā arī dominējošā tirgus stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Kravas automašīnu ražotājiem noteiktais naudassods var sasniegt līdz pat 10% no to gada tirdzniecības apjoma.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl