Lai pārciestu koronavīrusa izraisīto krīzi, aviokompānija lūdz 27 000 darbinieku doties bezalgas atvaļinājumos

0 Komentāru
Lai pārciestu koronavīrusa izraisīto krīzi, aviokompānija lūdz 27 000 darbinieku doties bezalgas atvaļinājumos
AFP / SCANPIX

Honkongas aviokompānija “Cathay Pacific” lūgusi visus 27 000 darbinieku doties līdz pat trīs nedēļu ilgos bezalgas atvaļinājumos, lai palīdzētu lidsabiedrībai pārciest jaunā koronavīrusa izraisīto krīzi.

Videovēstījumā darbiniekiem “Cathay Pacific” vadītājs Ogestess Dans sacīja, ka lidsabiedrība piedzīvo vienu no smagākajiem ķīniešu jaungada svētku periodiem, ņemot vērā koronavīrusa izplatību Ķīnā.

“Un mēs nezinām, cik ilgi šī krīze turpināsies. Ņemot vērā šādu neskaidrību, finanšu līdzekļu saglabāšana ir svarīga mūsu biznesa aizsargāšanai,” norādīja Dans.

Tāpēc darbinieki aicināti laikā no marta līdz jūnijam doties bezalgas atvaļinājumos.

Viņš arī lūdzis piegādātājiem samazināt cenas un pavēstīja, ka lidsabiedrība veiks īstermiņa reisu izmaiņas, tostarp par 90% samazinās lidojumu skaitu uz pārējo Ķīnu.

Iepriekšējo reizi “Cathay Pacific” lūdza darbiniekus doties bezalgas atvaļinājumos 2009.gadā globālās finanšu krīzes seku dēļ.

“Tagad situācija ir tikpat nopietna,” videovēstījumā atzina Dans.

Jau vēstīts, ka jaunā koronavīrusa upuru skaits Ķīnā ir pieaudzis līdz 490 cilvēkiem, tostarp 65 no viņiem miruši pēdējo 24 stundu laikā, trešdien ziņoja veselības aprūpes amatpersonas.

Saskaņā ar Ķīnas Nacionālās veselības komisijas datiem pieaudzis arī apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits, sasniedzot 24 324.
0 Komentāru