1 komentārs
Lai mazinātu bēgļu pieplūdumu, arī Maķedonija uz robežas plāno izbūvēt žogu
Foto: LETA / EPA

Arī Maķedonija varētu sekot Ungārijas piemēram un būvēt žogu uz robežas, lai mazinātu migrantu masveida iekļūšanu valstī.

Vai nu karavīri, vai žogs, vai arī abu kombinācija, intervijā Ungārijas medijiem sacīja Maķedonijas ārlietu ministrs Nikola Poposki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa teiktā, šobrīd ik dienu valstī ierodas trīs līdz četri tūkstoši imigrantu. Lielākā daļa vēlas doties tālāk uz Serbiju un Ungāriju.

Ungārijas karavīru būvētais žogs:

Tikmēr pati Ungārija pretrunīgi vērtēto žogu pilnībā plāno pabeigt oktobrī. Šobrīd ir pabeigta vien žoga pirmā daļa, līdz ar to imigranti joprojām izmanto brīvās vietas žogā, lai tiktu pāri Serbijas-Ungārijas robežai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl