Kuru kandidātu atbalsta Ņujorkas iedzīvotāji; Kristīnes pirmā dienasgrāmata no ASV

Komentāri

Vien nedaudz vairāk kā nedēļu pirms vēlēšanām Ņujorkā no kampaņām nav ne vēsts. Tā vien šķiet, ka amerikāņus vairāk nodarbina gatavošanās gaidāmajam Halovīnam. Vakarā ielās jau pastaigājas cilvēki kostīmos un sarunas metro grozās nevis ap to, par ko balsot, bet – kādu kostīmu vilkt.

Iespējams, tas tāpēc, ka cīņa par Ņujorku jau ir izcīnīta. Trampa dzimtais štats nosliecies par labu Klintonei, bijušajai Ņujorkas senatorei. Presi gan rotā virsraksti, kas nav Klintonei labvēlīgi. Pēc pēdējām aptaujām viņas atrāvums no Trampa ir samazinājies. Te gan jāņem vērā, ka socioloģija nav viennozīmīga, un īsto amerikāņu izvēli uzzināsim vien 8. novembrī, vēlēšanu dienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāsaka gan, ka no sestdienas vakara, kopš ierados Ņujorkā, vēl neesmu sastapusi nevienu Trampa atbalstītāju – jautāju gan robežsargam, kurš lidostā pārbaudīja manus dokumentus, gan autobusa vadītājam, ielās un metro satiktajiem cilvēkiem. Tieši pretēji – runāju ar kādu indiešu izcelsmes medicīnas studenti, kura, uzzinot, ka esmu žurnāliste un ieradusies uz vēlēšanām, aizklāja seju un iesaucās, ka viņai ir kauns. Kā imigrantu atvasei viņai Trampa aizvainojumi ir personīgi, tāpēc meitene teica, ka balsos par Klintoni. Tieši šā iemesla dēļ Klintonei tikšot imigrantu, melnādaino un sieviešu balsis. Tramps sev izdarījis lāča pakalpojumu.

Atgādinu, ka ASV prezidenta vēlēšanas notiks 8. novembrī, kad sabiedrībai beidzot būs jāizdara izvēle starp politiķi un biznesmeni, pieredzi un naudu, Klintoni un Trampu.

Foto

Nākamā dienasgrāmata jau rīt!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl