Komentāri
Kurš teica, ka drukātajai presei nav nākotnes? jeb Francijā izķer Charlie Hebdo jaunāko numuru
Foto: Kristīne Žilde, TV3 Ziņas

Francijas preses tirdzniecības vietās tiek izķerts jaunākais satīras žurnāla Charlie Hebdo numurs, kura vāku rotā jauna Muhameda karikatūra.

Kā novēroja TV3 Ziņas Strasbūrā, Charlie Hebdo numurs tiek tirgots ”zem letes” – tikai tiem, kuri jau iepriekš ”pierakstījušies” pie tirgotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kurš teica, ka drukātajai presei nav nākotnes?” vaicā TV3 Ziņu žurnāliste K. Žilde-Krēvica, uzsverot, ka žurnāla izdevums patlaban Francijā ir ārkārtīgi pieprasīts.

Kristīne Žilde-Krēvica, TV3 Ziņas:

Cēlos pulksten 6:00, lai nopirktu vēsturisko Charlie Hebdo numuru, bet piedzīvoju padomju laikus – tirgo tikai zem letes un tikai tiem, kuri jau iepriekš pierakstījušies uz kioska tantes rūtiņu lapiņas. Vismaz paturēt iedeva.

Jaunākā Charlie Hebdo tirāža ir 50 reizes lielāka nekā ierasts, sasniedzot trīs miljonus eksemplāru. Šis numurs tiks izplatīs 25 pasaules valstīs.

Lai gan redakcijā skaidro, ka jaunākais žurnāla izdevums ir domāts kā piedošanas zīme, lielākā daļa musulmaņu uzskata, ka tā ir jauna pravieša zaimošana.

Ēģiptes augstākās reliģiskās amatpersonas jau ir izteikušās, ka karikatūra palielinās spriedzi starp Rietumiem un musulmaņiem un žurnāla redakcija no jauna saņems nāves draudus.

Policija pastiprinājusi drošību arī Francijas lielākā satīriskā nedēļas izdevuma Le Canard Enchaine redakcijā. Redakcija esot saņēmusi e pastu, kurā bijis teikts, ka ”tagad pienākusi viņu kārta”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl