Kubieši svin diplomātisko attiecību atjaunošanu ar ASV

Komentāri

Simtiem kubiešu izgājuši valsts galvaspilsētas Havanas ielās, lai nosvinētu vēsturisko pagrieziena punktu attiecībās ar ASV – ceturtdien Baraks Obama paziņoja par diplomātisko attiecību atjaunošanu abu valstu starpā.

Vašingtona iecerējusi atvieglot pret komunistisko valsti vērsto tirdzniecības embargo, kā arī atcelt ceļošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka tiks atvērtas atsevišķas tirdzniecības un transporta iespējas uz Kubu, lai gan embargo joprojām būs spēkā. Tāpat tiks atcelti arī ceļošanas ierobežojumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ceturtdien abas puses spēra pirmo soli un apmainījās ar ieslodzītajiem.

Tuvāko mēnešu laikā plānots atjaunot arī ASV vēstniecību Kubā.

Paziņojums par attiecību normalizēšanu izteikts pēc vairāk nekā gadu ilgām abu pušu sarunām Kanādā un Vatikānā. Tajās iesaistījās arī pāvests Francisks.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl