Komentāri
Kruīza kuģa katastrofā Ķīnā vairāki simti bojāgājušie
FOTO: LETA

Ķīnas centrālajā daļā Jandzi upē nogrimis kruīzu kuģis ar 458 cilvēkiem, un katastrofā ir izdzīvojuši vismaz 18 cilvēki, pieci gājuši bojā, bet pārējo liktenis nav zināms.

Glābēji uzskata, ka daļa kuģī esošo cilvēku ir dzīvi, un viņiem pagaidām ir pietiekami daudz skābekļa. Tomēr glābšanas darbus kavē spēcīgais vējš un lietus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuģis pirmdienas vakarā devās no Ķīnas austrumu pilsētas Nandzjiņas 11 dienu braucienā uz Čuncjinu valsts dienvidrietumos, kad tas nogrima upes Dzjaņli posmā Hubejas provincē.

Izglābto vidū ir kuģa kapteinis un galvenais mehāniķis, kas abi teikuši, ka kuģis nonācis ciklona ietekmē.

Uz kuģa nogrimšanas brīdī atradās 458 cilvēki, no kuriem 406 bija pasažieri no Ķīnas – lielākoties 50-80 gadus veci cilvēki -, pieci ceļojumu aģentūras darbinieki un 47 apkalpes locekļi.

76,5 metrus garais kuģis, kas var pārvadāt 534 cilvēkus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl