Krīze Spānijā – masveida demonstrācija Barselonā

Komentāri

Simtiem tūkstošu cilvēku svētdien, 29. oktobrī, Barselonā piedalījušies demonstrācijā, lai iestātos par Spānijas vienotību un nosodītu Katalonijas līderu centienus panākt reģiona neatkarību, kas noveduši pie autonomijas statusa zaudēšanas. Daudzi neatkarības pretinieki pieprasīja Katalonijas premjera saukšanu pie atbildības. Tikmēr Beļģija jau apsver iespēju sniegt politisko patvērumu katalāņu politiķiem.

Masveida demonstrācija Barselonā bija pulcējusi aptuveni 300 000 Spānijas vienotības atbalstītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skandējot saukli “Lai dzīvo Spānija!” ar Spānijas, Katalonijas un Eiropas Savienības karogiem rokās viņi nosodīja Katalonijas parlamenta lēmumu pasludināt neatkarību. Tas noveda pie reģionālās valdības atlaišanas un autonomijas statusa apturēšanas līdz Katalonijas parlamenta ārkārtas vēlēšanām decembrī.

Daudzi demonstrācijas dalībnieki uzskata, ka Katalonijas atlaistais premjerministrs Karless Pudždemons par centieniem nodibināt neatkarīgu Katalonijas valsti un aicinājumu turpināt demokrātiski pretoties centrālajai valdībai ir pelnījis cietumsodu.

Un Beļģijas migrācijas lietu ministrs šodien ir paziņojis, ka Beļģija ir gatava apsvērt iespēju sniegt politisko patvērumu separātistu līderim Pudždemonam, lai viņu pasargātu no iespējamām Madrides represijām.

Pagaidām gan nav nekādu pazīmju, ka Karless Pudždemons gatavotos Spāniju pamest.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl