Komentāri
Krimas kultūras ministre: Krima grib rīkot Jauno vilni, bet vēl nav gatava šāda mēroga pasākumam
Foto: LETA

Krima ļoti vēlas rīkot konkursu Jaunais vilnis, tomēr pussala vēl nav gatava šāda mēroga pasākuma uzņemšanai, izteikusies Krimas ”republikas” kultūras ministre Arina Novoseļska.

Tikmēr Krimas vadība ir saņēmusi konkursa Jaunais vilnis rīkotāju provizorisku piekrišanu konkursa rīkošanai Krimā. Spekulācijas par Jaunā viļņa norises vietu virmo mēnešiem.

Starptautiskā jauno izpildītāju konkursa Jaunais vilnis vadība ir paziņojusi, ka lēmumu par konkursa norises jauno vietu pieņems līdz gada beigām. Patlaban sarakstā esot piecas kandidatūras – Kazaņa, Baku, Krima, Soči un Kaļiņingrada. Producents Igors Krutojs ir noliedzis vairāku mediju ziņoto, ka konkurss Jaunais vilnis, kas līdz šim notika Jūrmalā, turpmāk tiks rīkots Sanktpēterburgā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl