8 komentāri

”Es okupēju Baltijas valstis, un es tur uzbūvēju ražotnes un elektrostacijas. Baltijā ražoja augstākās klases radio aprīkojumu un automašīnas, tā bija izslavēta ar savām smaržām un balzamiem. Taču mani no turienes palūdza aiziet. Tagad tur iegūst šprotes, bet daļa iedzīvotāju tīra tualetes Eiropā,” tā vēstīts kādā Krievijā izveidotā propagandas video.

Video autors ir kāds ”krievu okupants” (Русский Оккупант). ”Esmu krievu okupants. Tā ir mana profesija. Tā ir sanācis jau vēsturiski,” teikts video, kurā atainots ar ieročiem bruņojies vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video tiek atzīts tas, ka Krievija savulaik okupējusi vairākas valstis, kas pēc tam pasludinājušas neatkarību. Šīs valstis, tostarp arī Latvija, Lietuva un Igaunija, patlaban tiek atainotas kā zemes ar pagrimušu ekonomiku un nelaimīgiem cilvēkiem.

Piemēram, tiek pieminēta Sibīrijas okupācija un slavināts tas, ka tagad okupētajā zemē tiek iegūti derīgie izrakteņi, kā arī ”vēl daudz kas labs”, piemēram, ieviestas skolas un uzcelti bērnudārzi, kā arī ”sievietes vairs nedrīkst tirgot par kažokādām”, kā tas bija pirms krievu ienākšanas.

Skaties foto!

”Es okupēju Centrālāziju. Tās tukšajās stepēs uz uzbūvēju kanālus, kosmodromus, slimnīcas un stadionus. Tur būvēja kosmiskās raķetes un gaisa kuģus, audzēja kokvilnu visai valstij. Mani palūdz no turienes aiziet. Tagad tur izsniedz amerikāņu kredītus un audzē marihuānu. Daļa iedzīvotāju aizbraukusi strādāt bijušo okupantu valstī,” teikts video.

Tāpat līdzīgā stilā tiek pieminēts Ukrainas okupācijas fakts. Taču tagad Ukraina tiek raksturota kā valsts, kurā tiek ārdīts nost viss, kas saistās ar okupāciju, bet netiek būvēts nekas jauns vietā.

”Jā, es esmu okupants. Un esmu noguris par to atvainoties. Esmu okupants, agresors un asinskārs monstrs. Baidieties!” teikts video. Tajā pieminēts, ka okupants pats nodedzinājis Maskavu, lai to neatdotu Napoleonam, kā arī sakāvis Vācijas nacistus.

”Man uz mājām nāca visi, kuriem nav slinkums – turki, briti, poļi, vācieši, francūži. Zemes pietiktu visiem. [..] Lūdzu, saprotiet, man nav vajadzīga jūsu divkosīgā brīvība, man nav vajadzīga jūsu sapuvusī demokrātija, man ir svešs viss, ko jūs dēvējat par rietumu vērtībām. Man ir citas intereses. Es brīdinu – es būvēju pasauli, bet karot es māku vislabāk,” teikts video, kurā tajā pašā laikā attēloti amerikāņu karavīri, homoseksuāļi un dolāri.

Skaties video!

TOP komentāri

 • latvietis
  +6 +6 0

  latvietis

  Tīrīt tualetes Eiropā ir labāk nekā dzīvot zem krievu "kultūras" PSRS sastāvā.
 • Peeteris
  +3 +3 0

  Peeteris

  ZB jau tas lielvaras un naudasmaisu tureetaaji ar savu meerishanos! Nomocijushi to cilveeku lidz pedejam...
 • DerxX
  +3 +3 0

  DerxX

  Facebook parādīju šo video dažiem draugiem grupā kas ir no dažādām valstīm vis ko viņi pateica teica par krieviem to sliktāko un visvairāk to kad viņi ir mežoņi un grib valdīt pār visiem .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl