Komentāri
Krievijas žurnālists postošajos ugunsgrēkos izpostītajā Hakasijā dedzinājis kūlu “labākam fonam”
FOTO: LETA

Krievijas Pirmā kanāla korespondents Mihails Akinčenko tiek turēts aizdomās par tīšu kūlas dedzināšanu Sibīrijas reģionā Hakasijā, lai radītu fonu savai reportāžai, ziņo informācijas aģentūra Hakasija.

Incidents noticis Hakasijas Širinskas rajonā, uz kurieni žurnālists bija devies uzņemt reportāžu. Piecu metru attālumā no Kolodeznajas ciemata viņš nometis zemē izsmēķi un sākusi degt zāle. Par incidentu pastāstījusi vietējā iedzīvotāja, kura par žurnālistu uzrakstījusi iesniegumu Širinskas rajona Iekšlietu ministrijas nodaļai.

Korespondentam lūgts sniegt paskaidrojumu. Viņš pavēstījis, ka gribējis aizdedzināt zāli, lai “uzfilmētu fonu”.

Notikušais tiek izmeklēts, un lieta tiks nosūtīta uz žurnālista dzīvesvietu – Sanktpēterburgu.

“Protams, televīzijas cilvēkiem veiksmīgs kadrs nozīmē daudz. Tomēr, ņemot vērā to, ka vakar republikā sacēlās vējš, uguns varēja izplatīties momentāni. Vai tiešām skaista ”fona” dēļ briesmām jāpakļauj viss ciemats?” teikts informācijas aģentūras Hakasija publikācijā.

Izdevums Kommersant sazinājies ar Pirmā kanāla preses dienestu, kur apliecinājis, ka ziņas par incidentu ir patiesas. “Mēs atzīstam, ka kanāla darbinieks rīkojies nolaidīgi. Incidentā iesaistītie tiks sodīti. Atvainojamies,” pavēstījis preses dienests.

Plašie ugunsgrēki Hakasijā izcēlās 12. aprīlī kūlas dedzināšanas laikā. Patlaban visā reģionā noteikta ārkārtas situācija. Ugunsnelaimē bojā gājuši vairāk nekā 30 cilvēki un nopostīti veseli ciemati. Par ugunsgrēku, cilvēku bojāeju un masveida ēku iznīcināšanu ierosinātas krimināllietas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl