Komentāri

Populārā Krievijas žurnāliste un TV personība Ksenija Sobčaka paziņojusi par nodomu kandidēt 2018. gadā gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, vēsta medijs “Meduza.io”, atsaucoties uz Sobčakas publicēto vēstuli laikrakstā “Vedomisti”.

Trešdien, 18. oktobrī, žurnāliste paziņojumu publicējusi arī interneta vietnē “YouTube”. Pēc Sobčakas domām, vēlēšanās viņa plāno darboties kā oponējošais kandidāts. Vienlaikus žurnāliste norāda, ka nav saistīta ne ar vienu partiju vai valsts sistēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izanalizējot visus riskus un grūtības, es uzskatu, ka mana dalība prezidenta vēlēšanās patiešām varētu būt solis ceļā uz tik ļoti nepieciešamām izmaiņām mūsu valstī,” sacījusi Sobčaka.

Video: Ksenija Sobčaka paziņo par nodomu kandidēt Krievijas prezidenta vēlēšanās!

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl