Komentāri

Populārā Krievijas žurnāliste un TV personība Ksenija Sobčaka paziņojusi par nodomu kandidēt 2018. gadā gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās, vēsta medijs “Meduza.io”, atsaucoties uz Sobčakas publicēto vēstuli laikrakstā “Vedomisti”.

Trešdien, 18. oktobrī, žurnāliste paziņojumu publicējusi arī interneta vietnē “YouTube”. Pēc Sobčakas domām, vēlēšanās viņa plāno darboties kā oponējošais kandidāts. Vienlaikus žurnāliste norāda, ka nav saistīta ne ar vienu partiju vai valsts sistēmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Izanalizējot visus riskus un grūtības, es uzskatu, ka mana dalība prezidenta vēlēšanās patiešām varētu būt solis ceļā uz tik ļoti nepieciešamām izmaiņām mūsu valstī,” sacījusi Sobčaka.

Video: Ksenija Sobčaka paziņo par nodomu kandidēt Krievijas prezidenta vēlēšanās!

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl