Komentāri
Krievijas ziemeļos neilgi pēc starta nogāzusies raķete
FOTO: SCANPIX

Krievijas ziemeļos Arhangeļskas apgabalā trešdien neilgi pēc starta no Pļeseckas kosmodroma nogāzusies eksperimentālā militārā nesējraķete, Krievijas medijiem apliecinājuši avoti, kas ir pazīstami ar notikumu gaitu.

Raķetē atradusies mēraparatūra. Nogāšanās brīdī nav izraisījies nedz sprādziens, nedz ugunsgrēks, ziņu aģentūrai TASS apliecināja informācijas avots drošības struktūrās. Raķetes svars bijis 9,6 tonnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbilstoši provizoriskajai informācijai raķetei bīstamu komponentu nav bijis. Raķetes nogāšanās rezultātā neviens cilvēks nav cietis, arī postījumi nav nodarīti.

Incidents noticis ap plkst. 11.00 pēc Maskavas laika. Raķete nogāzusies desmit minūtes pēc starta. Atlūzas atrastas starta laukuma teritorijā, vēsta tīmekļa medijs Regnum, atsaucoties uz avotu Krievijas Aizsardzības ministrijā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl