Komentāri

Krievijas militārie spēki turpina aktīvu Sīrijas teritorijas bombardēšanu, uzbrūkot Bašara al Asada opozicionāriem.  Arīhas pilsētā uzlidojumos nogalināti 44 civiliedzīvotāji. Atriebjoties par krievu lidmašīnas notriekšanu, sabombardēta arī pilsētā izvietotā turku labdarības maizes ceptuve, kas baroja 40 000 sīriešu.

Krievijas lidmašīnu gaisa uzlidojumi notikuši svētdien Sīrijas ziemeļos, Idlibas pilsētā. Nogalināti vismaz 44 civiliedzīvotāji, turklāt iznīcināta Turcijas labdarības organizāciju izveidotā maizes ceptuve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā bija izveidota pirms pusotra gada, un dienā tā saražoja 65 000 maizes kukuļu, nodrošinot iztiku vairāk nekā 40 000 cilvēku. Turcijas humanitārās palīdzības fonda priekšnieks akcentējis, ka šādā veidā Krievija draud nolemt bada nāvei tūkstošiem sīriešu, kuriem šī bija vienīgā iespēja tikt pie maizes.

Turcija gan akcentē, ka negrasās atvainoties Krievijai par incidentu, kas sabojājis abu valstu attiecības.

“Mūsu gaisa telpas aizsardzība ir ne tikai mūsu valdības tiesības, bet pienākums! Ne premjers, ne citas amatpersonas neatvainosies par to, ka pildījām savu pienākumu. Turcijas armija darīja savu darbu, aizsargājot gaisa telpu,” pauda Turcijas premjers Ahmets Davutoglu.

Tāpat arī bagātās arābu valstis pamatīgi satraukušās par Krievijas aktivitātēm, balstot brūkošo Asada režīmu.

Krievijas īstenotajos gaisa uzlidojumos līdz šim gājuši bojā kā Asada opozicionāri, tā arī mierīgie iedzīvotāji, tostarp sievietes un bērni, bet Krievija no militārajām aktivitātēm atkāpties negrasās.

Skaties foto! Brīdinām, ka redzami nepatīkami skati!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl