2 komentāri

ANO Drošības padomē atsākusies asa vārdu apmaiņa starp ASV un Krieviju par situāciju Ukrainas austrumos.

Vašingtona Krievijai pārmet Minskas pamiera vienošanās nepildīšanu. ASV vēstniece ANO norādīja, – lai ko arī Krievija teiktu, pierādījumi liecina, ka Ukrainas austrumos joprojām atrodas Krievijas smagais bruņojums.

ASV vēstniece ANO Samanta Pauere: “Nozīme ir tikai faktiem notikuma vietā, un tie liecina par Krievijas agresiju. Krievija ir sagrābusi daļu citas valsts teritorijas un mēģina to paturēt sev. Vienīgais veids, kā īstenot Minskas miera plānu, ir Krievijai pametot Ukrainu ar visu savu smago bruņojumu.”

Savukārt Krievijas vēstnieks ANO kritizēja ASV par plāniem uz Ukrainu nosūtīt savus karavīrus un brīdināja, ka tas var novest pie konflikta saasināšanās.

Krievijas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins: “Šajās dienās Ļvovas rajonā ierodas aptuveni 300 ASV militārpersonu, kuras mācīs Ukrainas karavīrus apieties ar aizokeāna aprīkojumu. Visai pasaulei ir zināms, kur ierodas ASV karaspēks, tur gaidāma nelaime.” Bija paredzēts, ka Ukrainas karavīru mācīšanu ASV sāks šomēnes, tomēr šis plāns ir atlikts tāpēc, ka netiek ievērots pamiers.

Čurkins gan nonācis arī neērtā situācijā, runājot par pamiera pārkāpšanu pie Dobaļcevas. Proti, par notiekošo viņš izteicās Krievijas vārdā.

Taču diplomāts saprata, ka viņa teiktais nepārprotami nozīmē, ka Krievija ir atbildīga par visiem pasākumiem Ukrainas austrumos, kas faktiski nozīmē Krievijas karaspēka iejaukšanos Ukrainas notikumos, ko Krievija, neraugoties uz acīmredzamiem pierādījumiem, noliedz. Viņš centās sevi labot, norādot, komentējot separātistu rīcību, taču pārteikšanās dēļ Čurkins acīmredzami apjuka.

TOP komentāri

  • Gruzīns
  • Čurkinam čura galvā
    +4 +4 0

    Čurkinam čura galvā

    Padomieši nesaprot, ka šodien nevar visu noslēpt un pašpārliecināti melot, kā tas bija PSRS laikā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl