Komentāri

Krievijas TV propagandas mašīna jau kādu laiku darbojas uz pilnu jaudu, tāpēc paziņojumi par it kā fiksētām ukraiņu ”fašistu huntas” zvērībām vairs īpaši nepārsteidz. Šķiet, ka šo problēmu apzinās arī paši propagandas veidotāji, tāpēc paziņojumi kļūst aizvien, jāsaka, nenormālāki.

Turklāt pārsteidzoši, ka paši radikālo uzskatu paudēji un zinātāji ”kā patiesībā notiek Ukrainā” savus neticamos stāstus stāsta aci nepamirkšķinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā Krievijas TV kanāla Rossija 1 raidījumā Voskresnij večer pretošanās kustības Kulikovo polje koordinators Jegors Kvasņuks autoritatīvi paziņoja, ka pirms pāris dienām Ukrainas skolās pavēles formā tika izplatīts paziņojums – sasildīt pretteroristiskās operācijas kareivjus. ”Kā? Ar Krievijas zīdaiņu asinīm,” pavēstīja Kvasņuks. Uz raidījuma dalībnieku iebildumiem, Kvasņuks vien norādīja, ka nav atšķirības starp Krievijas liberāļiem un Ukrainas Maidana pārstāvjiem – visi kā viens atbalstot fašisma atdzimšanu, kas notiek visu acu priekšā. Taču, protams, neatbildēts jautājums paliek, kā ukraiņu skolnieki sarūpēs Krievijas zīdaiņu asinis, un cik tas būtu vienkārši izdarāms.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl