Krievijas TV nejauši parāda ”slepenu” kodolieroci

Komentāri

Divi Krievijas telekanāli, atspoguļojot prezidenta Vladimira Putina tikšanos ar augsta ranga militārpersonām Sočos, nejauši publiskojuši arī slepenus dokumentus, kuros redzams jauns Krievijas kodolierocis.

Kremlis ir apstiprinājis, ka sižetā redzami konfidenciāli dokumenti, kas tagad no telekanālu arhīviem ir izdzēsti. Tajā redzami dati par kodoltorpēdu Status 6.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas ir tālas darbības rādiusa ierocis, kas spēj iznīcināt mērķus piekrastes rajonos un ar garantiju radīt ievērojamus postījumus un radioaktīvo piesārņojumu plašai teritorijai, uz ilgu laiku padarot to nelietojamu jebkādām aktivitātēm.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl