Komentāri
Krievijas televīzija piedāvā darbu Džeremijam Klārksonam
Foto: AFP/LETA

Krievijas Aizsardzības ministrijas televīzijas kanāls Zvezda ceturtdien negaidīti piedāvājis darbu britu autoraidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) vadītājam Džeremijam Klārksonam, kura līgums ar raidorganizāciju BBC netiks pagarināts par uzbrukumu producentam.

Valsts telekanāls atbalsta armiju, taču tajā tiek demonstrēti arī dažādi izklaides raidījumi. Tā mājaslapā publicēta Klārksonam adresēta vēstule, kurā viņš aicināts uzņemties jauna autoraidījuma vadīšanu. Viņš aicināts ierasties Maskavā, lai pārrunātu piedāvājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Viņš atbildēs. Es nevaru sniegt atbildi viņa vietā,” telekanālam sacīja Klārksona pārstāvis Daniels Rikss.

“Es varu tikai iedomāties, kā izskatītos krievu Top Gear. Tajā varētu piedalīties cars automašīnā par saprātīgu cenu!” Rikss joko e-pasta vēstulē, kas pārpublicēta telekanāla mājaslapā.

Zvezda gan to bija iztulkojusi tā, ka Klārksona pārraide varētu kļūt par “caru starp raidījumiem par saprātīgas cenas automobiļiem Krievijā”.

“Cerams, ka viņš iemācīsies daudz jaunu lietu par mūsu autoindustriju un mainīs domas, kad kļūs par Zvezda raidījuma vadītāju,” optimistiski norāda televīzijas kanāls.

Top Gear pārraides skatās vairāk nekā 350 miljoni cilvēku visā pasaulē. Krievijā raidījums ir ļoti populārs.

Neilgu laiku Krievijā tika izrādīta licencēta vietējā versija, taču tā neizpelnījās skatītāju simpātijas.

Lasi vēl