Krievijas televīzijā brīdina valsts “nodevējus” labāk nepārcelties uz Angliju

2 komentāri
Krievijas televīzijā brīdina valsts “nodevējus” labāk nepārcelties uz Angliju
Foto: AP / EPA

Drīz pēc Solsberi pilsētā paveiktās Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa un viņa meitas slepkavības Krievijas televīzijas 1. kanālā izskanēja aicinājums valsts “nodevējiem” un Kremļa kritiķiem par savu dzīvesvietu neizvēlēties Angliju.

“Neizvēlaties Angliju kā vietu, kur dzīvot. Vienalga, kāds ir iemesls, – esat profesionāls dzimtenes nodevējs vai jūs vienkārši brīvajā laikā ienīstat savu valsti, es atkārtoju, nav svarīgi, nepārcelieties uz Angliju,” ēterā sacīja ziņu diktors Kirils Kļeimenovs.

”Kaut kas tur īsti nav kārtībā. Varbūt – klimats. Bet pēdējos gados tur [Anglijā] ir notikuši pārāk daudz dīvainu incidentu, kas beigušies zārkā. Cilvēki tiek pakārti, noindēti, viņi mirst helikopteru avārijās un izkrīt pa logiem rūpnieciskos daudzumos,” turpināja Kļeimenovs.

Diktors arī audzinošos nolūkos piebilda, ka spiega profesija nav tā “veselīgākā” nodarbe.

Jau vēstīts, ka bijušais Krievijas izlūkdienesta virsnieks Skripaļs, kurš Krievijā 2006. gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, Lielbritānijā saindējies ar nezināmas izcelsmes vielu un kritiskā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

66 gadus vecais Sergejs Skripaļs un kāda 33 gadus veca sieviete nogādāta slimnīcā pēc tam, kad abi svētdien, 4. martā, tika atrasti iepirkšanās centrā, kur viņi bija zaudējuši samaņu.

2 komentāri