Krievijas rublis sasniedzis visu laiku zemāko līmeni

Komentāri
Krievijas rublis sasniedzis visu laiku zemāko līmeni
FOTO: Scanpix

Turpinot pēdējo nedēļu laikā piedzīvoto kritumu, Krievijas rublis šodien sasniedzis kārtējo visu laiku zemāko līmeni.  Pie Krievijas Centrālās bankas šodien notika skaļš pikets, kura dalībnieki pieprasīja palīdzību hipotekāro kredītu atmaksā. 

Kopš gada sākuma rublis zaudējis vairāk nekā 40% no savas vērtības, galvenokārt, pateicoties naftas cenu kritumam un ieilgušajai konfrontācijai ar Rietumvalstīm saistībā ar Maskavas lomu Ukrainas konfliktā. Krievijas galvaspilsētas iedzīvotāju vairākums ir pārliecināts, ka nacionālā valūta cieš naftas cenu krituma dēļ.

Tikmēr apmēram 100 cilvēki šodien sarīkoja skaļu protesta akciju pie Krievijas Centrālās bankas. Protestētāji pārsvarā bija kredītņēmēji, kuri naudu mājokļa iegādei aizņēmušies ārvalstu valūtā un piedzīvojuši dramatisku ikmēneša maksājuma pieaugumu.

Lielākā daļa piketētāju gan savās raizēs nesteidza vainot Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kura reitings pretstatā rubļa kursam šobrīd sasniedzis rekorda cienīgus augstumus. Tā vietā kredītņēmēju dusmas bija vērstas pret bankām, valdību un Rietumvalstīm, kuru sankcijas tikai pasliktinājušas viņu neapskaužamo situāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl