Komentāri
Krievijas reģionus māc bezdarbs – cilvēki izgājuši ielās un protestē
LETA

Lai protestētu pret augsto bezdarba līmeni un pieprasītu valdības maiņu, Krievijas pilsētas Artjomovskas ielās izgājuši vairāki simti iedzīvotāju.

Iedzīvotāji uzstāj, ka Krievijas nomales reģioni palikuši bez jebkāda valdības atbalsta. Iedzīvotāji cieš no augstas nabadzības un bezdarba. Uzņēmumi turpina bankrotēt, strādājošās kompānijas turpina atlaist darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Radio rūpnīcā iepriekš strādāja ap astoņiem tūkstošiem cilvēku, tagad tur ir tikai daži desmiti strādājošo. Mašīnbūves centrā strādāja ap trīs tūkstošiem cilvēku, tagad to skaits ir samazināts teju uz pusi. Daudzi cilvēki atstāj pilsētu, ” ziņo vietējais iedzīvotājs Borisss.

Iedzīvotāji stāsta, – kopš Rietumu noteiktajām sankcijām, valsts budžetā līdzekļi tiek atrasti vien priekš lielajām pilsētām. Artjomovska ir rūpniecības pilsēta Krievijas Sverdlovskas apgabalā. Tur atrodas liels mašīnbūves centrs, transporta mezgls, kā arī celtniecības materiālu un mēbeļu rūpnīcas

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl