3 komentāri
Krievijas propagandisti: Doņeckas separātistu kaujinieku Motorolu uzspridzinājis latvietis
Foto: russiatoday24.ru ekrānuzņēmums

Krievijas interneta portāls Russiatoday24 nācis klajā ar paziņojumu, ka bojāgājušā Doņeckas separātistu kaujinieka Arsēnija Pavlova jeb Motorolas nāvē vainojams latviešu algotnis Marks Ozoliņš. Tieši viņš esot bijis tas, kurš ievietojis spridzekli liftā un to aktivizējis brīdī, kad tajā iekāpis Motorola ar savu miesassargu.

Russiatoday24, kas sevi pozicionē kā analītisks blogs, apgalvo, ka Marku Ozoliņu Rīgā esot savervējis Ukrainas drošības dienests un kā savu aģentu iekļāvis Doņeckas separātistu kaujinieku rindās šā gada pirmajā pusē. To minētajam Krievijas interneta medijam, atsaucoties uz izmeklēšanas rezultātiem, esot atklājis separātiskās Doņeckas tautas republikas vadītājs Aleksandrs Zaharčeno. Viņš arī atklāja, ka latviešu algotnim bijis arī pārinieks.

Russiatoday24 gan atzīst, ka nekas īpaši vairāk par latviešu algotni nav zināms, bet publikācijas turpinājumā kā uz vispārzināmu faktu norāda to, ka ”latviešu kaujiniekiem esot senas tradīcijas piedalīties militāros konfliktos, kuros tiek karots pret Krieviju. Viņu snaiperi un sapieri esot labi zināmi abos Čečenijas karos. Turklāt karot pret Krievijas armiju devušies ne tikai vīrieši, bet arī latviešu sievietes.”

Latviešu algotņi, nogalinot krievu karavīrus, izcēlušies ar nedzirdētu nežēlību. Pat čečenu vahabīti esot bijuši pārsteigti, cik mērķtiecīgi bijuši latviešu algotņi, lai nogalinātu krievu karavīrus, apgalvo Russiatoday24.

Kā zināms, pagājušās nedēļas nogalē Doņeckā tika nogalināts viens no Doņeckas separātistu kaujinieku līderiem Motorola. Viņš bija viens no tiem, kuru Krievijas mediji izcēla kaujās par Doņeckas lidostu.

Ar visu Russiatoday24 publikāciju var iepazīties šeit.

Foto: bojāgājušā Arsēnija Pavlova bēres Doņeckā

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Pēc krievu oficiālas versijas Doneckā krievu nemaz nav,kā varēja nogalināt.Ja tik skaidri zināms, kas ielika spridzekli, kā viņš nav aizturēts?Paši šāva, paši kāva.
  • meemais
  • Nu re

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl