Krievijas prezidents Vladimirs Putins dod padomus Ukrainai

Komentāri

”Pēc manām domām, es negribu dot nekādus padomus, bet tik lielas Eiropas valsts, kā Ukraina valdībai, vispirms  jāatgriež valsts pie normālas dzīves. Jāsakārto ekonomika, sociālā sfēra, cilvēciska veidā  jāuzlabo attiecības ar dienvidaustrumiem. Protams, jānodrošina Donbasa iedzīvotāju likumiskās tiesības,” tā situāciju Ukrainā raksturoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Ukrainā ar dažādiem panākumiem tiek ievērots Minskā noslēgtais pamiers. Apšaudes gan vēl turpinās, tiesa, tās kļuvušas retākas. Vienlaikus abas puses, lai arī ar novēlošanos, sākušas atvilkt bruņutehniku, taču Kijeva jau satraukusies, ka nemiernieki sākuši pārgrupēt savus spēkus piejūras stratēģiski nozīmīgā punkta – Mariupoles – tuvumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Šodien abās frontes pusēs bija novērojama smagās tehnikas kustība, lai gan ziņas no frontes līnijas ienāk atšķirīgas. Ukrainas pretterorisma štābs sākotnēji ziņoja, ka spēku atvilkšana kavējas, jo kaujinieki turpina apšaudes pa armijas rindām, un tas ir uzskatāms par galvenā pamiera nosacījuma – uguns pārtraukšanas – pārkāpumu.Ukrainas karavīri neslēpj vilšanos, ka viņiem laupīta iespēja cīnīties līdz galam.Pirms nepilnām divām nedēļām Minskā noslēgtais pamiers tomēr daļēji tiek ievērots. Sestdien vakarā uz vientuļa ceļa netālu no Luhanskas sākās gūstekņu apmaiņa. Pārējie ķīlnieki nu gaida savu kārtu.

Ukrainas karavīri tiek turēti gūstā nemiernieku centros Doņeckā un Luhanskā, kur cerībā gaida, vai viņu vārdi tiks iekļauti nākamās apmaiņas sarakstos.

Lasi vēl