Komentāri
Krievijas premjers: Jaunas Vašingtonas sankcijas Maskavai būtu ekonomiskā kara pieteikums
Foto: ITAR-TASS/Scanpix

Ja ASV tiešām piemēros jaunas sankcijas Krievijai, tad tas būšot ekonomiskā kara pieteikums. Tā piektdien paziņoja Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs.

Krievijas rubļa vērtība ceturtdien nokritās līdz zemākajam punktam pēdējo divu gadu laikā pēc tam, kad ASV paziņoja par kārtējo sankciju plānu Kremlim. Atgādinām, ka šīs – jaunākās sankcijas – noteiktas saistībā ar ķīmisko uzbrukumu Lielbritānijā bijušajam Krievijas dubultaģenta Sergejam Skripaļam un viņa meitai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Dmitrijs Medvedevs
Krievijas premjerministrs

Ja kaut kas līdzīgs banku darbības vai valūtas izmantošanas liegumam notiks, tas būs ekonomiskā kara pieteikums. Tas no mums prasīs atbildi – ar ekonomiskiem līdzekļiem, politiskiem līdzekļiem un, ja būs nepieciešams, arī citiem līdzekļiem. Mūsu Amerikāņu draugiem to vajadzētu saprast.

Medvedeva skarbā retorika krietni atšķiras no Kremļa saimnieka Vladimira Putina iepriekšējiem paziņojumiem saistībā ar Rietumu sankcijām. Līdz šim Maskava centusies radīt iespaidu, ka tām nav lielas ietekmes uz Krievijas ekonomiku.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl