Krievijas palīdzības konvojs pazudis nezināmā virzienā

Komentāri
Krievijas palīdzības konvojs pazudis nezināmā virzienā
FOTO: LETA

Krievijas kolonna ar humāno palīdzību pazudusi nezināmā virzienā, trešdien paziņoja Ukrainas prezidenta Petro Porošenko padomnieks Serhijs Kuņicins.

“Šobrīd ir zināms, ka kolonna ir pazudusi nezināmā virzienā. Un it kā tā ir sadalījusies vairākās kolonnās,” intervijā telekanālam “Ukraina” sacīja Kuņicins. Viņš norādīja, ka Ukraina pēc sarunām ar Eiropas Savienību un ASV pieņēmusi lēmumu, ka humāno palīdzību var pieņemt, taču krava ir jāapskata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ukraina bija gatava tam, lai to pārkrautu, noskenētu un pārbaudītu. Taču Krievija pārkraut atteicās. Galu galā Ukraina bija gatava apskatīt šo kravu un nogādāt to Sarkanā Krusta pavadībā. Taču tas Krieviju neapmierina, jo kolonna ir pēkšņi kaut kur pazudusi. Kur tā šobrīd ir it kā Belgorodas rajonā, nav skaidrs,” uzsvēra Kuņicins.

Kijeva neļaus Ukrainas teritorijā iebraukt Krievijas “humānās palīdzības konvojam”, pirms tam trešdien paziņoja Ukrainas iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs, uzsverot, ka visas “ciniskā agresora provokācijas” tiks bloķētas.

Kolonna trešdien izbrauca cauri Voroņežai, kas atrodas 300 kilometru attālumā no Šebekinas robežpunkta, kur atbilstoši Krievijas Ārlietu ministrijas teiktajam palīdzības kravas tiks ievestas Ukrainā, vēsta Krievijas mediji.

Kaut arī Krievija apgalvo, ka tā nosūta “civilās automašīnas”, Krievijas interneta vidē izplatās informācija, ka konvoju veido balti pārkrāsotas militārās Kamaz kravas automašīnas, bet tām pie stūres sēž civildrēbēs pārģērbtas militārpersonas. Kolonnas automašīnām nav arī numura zīmju.

Lasi vēl