Komentāri
Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs atbrīvots no administratīvā aresta
Foto: AFP / LETA

Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs atbrīvots no administratīvā aresta, kas viņam tika piespriests par atkārtotiem aicinājumiem uz nesaskaņotām protestu akcijām, svētdien vietnē “Instagram” paziņojis pats politiķis.

“Sveiki. Esmu laukā,” vēsta paraksts zem “Instagram” publiskotas fotogrāfijas, kurā Navaļnijs redzams uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Navaļnijs paziņojis, ka ir gatavs atgriezties pie darba un vakarā piedalīsies varasiestāžu sankcionētā mītiņā Astrahaņā.

Pajokojot par arestā aizvadītajām 20 dienām, Navaļnijs raksta, ka izlasījis 20 grāmatas, iemācījies pāris vārdus kirgīzu valodā un izdzēris 80 litrus tējas.

Navaļnija atbalstītāj iepriekš svētdien izkāra uz tilta netālu no Kremļa plakātu ar uzrakstu: “Pienācis laiks atbrīvoties no Putina un ievēlēt Navaļniju.”

Šī bija jau trešā reize šogad, kad Navaļnijam piespriests administratīvais arests par atkārtotiem aicinājumiem uz nesaskaņotām akcijām.

41 gadu vecais Navaļnijs grasās balotēties 2018.gada prezidenta vēlēšanās, kaut arī oficiāli viņam šādas iespējas nav, jo viņš izcieš nosacītu cietumsodu par krāpšanu. Navaļnijs šo lietu uzskata par politizētu un savu vainu nav atzinis.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl