Komentāri
Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs atbrīvots no administratīvā aresta
Foto: AFP / LETA

Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs atbrīvots no administratīvā aresta, kas viņam tika piespriests par atkārtotiem aicinājumiem uz nesaskaņotām protestu akcijām, svētdien vietnē “Instagram” paziņojis pats politiķis.

“Sveiki. Esmu laukā,” vēsta paraksts zem “Instagram” publiskotas fotogrāfijas, kurā Navaļnijs redzams uz ielas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Navaļnijs paziņojis, ka ir gatavs atgriezties pie darba un vakarā piedalīsies varasiestāžu sankcionētā mītiņā Astrahaņā.

Pajokojot par arestā aizvadītajām 20 dienām, Navaļnijs raksta, ka izlasījis 20 grāmatas, iemācījies pāris vārdus kirgīzu valodā un izdzēris 80 litrus tējas.

Navaļnija atbalstītāj iepriekš svētdien izkāra uz tilta netālu no Kremļa plakātu ar uzrakstu: “Pienācis laiks atbrīvoties no Putina un ievēlēt Navaļniju.”

Šī bija jau trešā reize šogad, kad Navaļnijam piespriests administratīvais arests par atkārtotiem aicinājumiem uz nesaskaņotām akcijām.

41 gadu vecais Navaļnijs grasās balotēties 2018.gada prezidenta vēlēšanās, kaut arī oficiāli viņam šādas iespējas nav, jo viņš izcieš nosacītu cietumsodu par krāpšanu. Navaļnijs šo lietu uzskata par politizētu un savu vainu nav atzinis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl