Komentāri
Krievijas noris masu demonstrācija ”Ukrainas apvērsuma” gadadienā
(Foto: LETA)

Varasiestāžu uzkurināti, Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīma atbalstītāji sestdien gatavojas iziet Maskavas ielās, lai “pieminētu” pirmo gadskārtu kopš Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča gāšanas, ko Kremļa propaganda dēvē par “vardarbīgu apvērsumu”.

Sagaidāms, ka varasiestāžu organizētajā demonstrācijā piedalīsies tūkstošiem cilvēku, kas pulcēsies zem valdības kontrolēto propagandas ruporu izplatītā lozunga: “Mēs neaizmirsīsim, mēs nepiedosim!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz tā dēvēto “Antimaidana” gājienu paredzēts savest ļaudis no visas Krievijas, un valdības kontrolētie mediji aicina ierasties visus, kas sevi uzskata par “patriotiem” un ir pret “revolūcijām”.

“Nāciet, ja mīlat savu valsti,” aicina, piemēram, televīzijas kanāls Rossija 24 TV.

Tikmēr piektdienas vakarā policija pie Ukrainas vēstniecības aizturēja vairākus cilvēkus, kas vēlējās pieminēt Janukoviča režīma noslepkavotos protestētājus, vēsta radiostacija Eho Moskvi.

Opozīcijas aktīvisti vēlējās pie Ukrainas vēstniecības nolikt ziedus un svecītes, pieminot tā dēvēto “debesu simtnieku” – Ukrainas opozīcijas aktīvistus, kas pagājušā gada februārī krita Kijevā protestu laikā pret Janukoviča režīmu.

Varasiestādes Ukrainas vēstniecību bija iežogojušas un aktīvistu aizturēšanu pamatoja ar to, ka viņi atrodas uz ielas braucamās daļas.

Pieci no aizturētajiem policijas iecirknī pavadījuši visu nakti. Viņi apsūdzēti par nepakļaušanos varasiestāžu “likumīgajām prasībām”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl