Komentāri

53 miljardi rubļu, jeb viens miljards eiro – tik no Krievijas budžeta izmaksājis slepenais karš Ukrainā, kurā krituši vairāki desmiti Kreivijas desantnieku. Ar šādiem aprēķiniem klajā nākuši noslepkavotā Kremļa opozicionāra Borisa Ņemcova domubiedri, kuri apkopojoši Ņemcova pētījumus par Krievijas līdzdalību Ukrainas konfliktā, īpašā izdevumā ar nosaukumu Putins. Karš.

Pētījumā apgalvots, ka janvārī un februārī kaujās Debaļcevē,  Doņeckas apgabalā, dzīvības zaudējuši 70 Krievijas desantnieki. Viņi gan formāli no dienesta atbrīvoti, un saukti par brīvprātīgajiem, lai gan Krievijas Aizsardzības ministrija solījusi maksāt kompensācijas, kas galu galā neesot darīts. Pētījumā minēti vairāki gadījumi, kad Ukrainas spēkiem izdevies sagūstīt Krievijas armijniekus, kuri paši atzinušies, ka atbraukuši karot, taču Krievijas militāro spēku vadība to vienmēr noliegusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No Krievijas nodokļu maksātāju naudas karš Ukrainā esot izmaksājis 53 miljardus rubļu

46 miljardi, lai uzturētu vietējos ”brīvprātīgos” un ”zemessargus”, septiņi miljardi – militārajai tehnikai, tās, apkalpošanai un remontiem. Ņemcova tuvinieki un draugi ir pārliecināti, ka pasūtījuma slepkava slavenāko Kremļa kritiķi nogalināja viņa savākto faktu dēļ.

Zīmīgi, ka šodien, kad publicēts Kremlim neglaimojošais pētījums, Krievijā uz sarunām par situāciju Ukrainā, ieradies ASV Valsts sekretārs Džons Kerijs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl