Komentāri
Krievijas militāristi sākuši uzbrukumu Mariupoles virzienā
Foto: REUTERS/SCANPIX

”Krievijas okupanti sākuši uzbrukumu no Novoazovskas puses. No tās puses [Mariupoles virzienā – red.] dodas aptuveni 20 tanki, kas sākuši apšaudīt Širokino ciemu. Bataljons ”Azov” notur pozīcijas un iesaistījies cīņā,” tā teikts brīvprātīgo bataljona ”Azov” ”Facebook” lapā ievietotajā paziņojumā. Medijos atrodamās ziņas par tanku skaitu atšķiras.

Doņeckas apgabala Širokines ciemā, kas atrodas Azovas jūras piekrastē 20 kilometru attālumā no Mariupoles, notiek sīvas kaujas, sociālajos tīklos vēsta vietējie iedzīvotāji. Krievijas armijas vienības Širokini apšauda ar smago artilēriju.

Tajā pašā laikā Mariupoles vietējais telekanāls ”Громадське Приазов’я” ziņo par astoņiem tankiem, kas virzās pilsētas virzienā. Tāpat tiek ziņots, ka divi tanki jau ir iznīcināti.

Savukārt medijs ”Liga Novosti”, atsaucoties uz pilsētas gubernatora Sergeja Taruta pausto, raksta, ka Mariupolei tuvojas četri tanki un 50 Krievijas desantnieki.

Brīvprātīgo bataljonā “Azov” pirms tam notika mācības. To procesu varat aplūkot šajā fotogalerijā:

Foto avots: Facebook/azov.batalion

Foto avots: Facebook/azov.batalion

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl