Krievijas militārā lidmašīna pārkāpusi Igaunijas gaisa telpu

Komentāri
Krievijas militārā lidmašīna pārkāpusi Igaunijas gaisa telpu
FOTO: LETA

Krievijas gaisa spēku lidmašīna An-26 pārkāpusi Igaunijas gaisa telpu. Reaģējot uz to, Igaunijas Ārlietu ministrija izsaukusi Krievijas vēstniecības pārstāvi un iesniegusi viņam protesta notu.

Krievijas kara lidmašīna vakar bez atļaujas uz nepilnu minūti ielidojusi Igaunijas gaisa telpā Somu līcī.

Igaunijas amatpersonas ziņo, ka robežas pārkāpšanas brīdī lidmašīna neuzturēja radiokontaktu ar Igaunijas aviodispečeru dienestu.

Šogad tas ir otrais gadījums. Februāra beigās Igaunijas gaisa telpā ielidoja Krievijas helikopters Mi-8.

Igaunijas Policijas un robežapsardzības departaments fiksēja šo incidentu gan vizuāli, gan ar citiem tehniskajiem palīglīdzekļiem. Arī toreiz Igaunija iesniedza Krievijai protesta notu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl