Komentāri

Kārtējo reizi pierādīts, ka Krievijas propagandas kanālos izplatītās ziņas bijušas safabricētas: britu raidsabiedrības BBC pētījumā atklājies, ka izskanējusī informācija par Doņeckas apšaudē nogalināto 10 gadīgo meitenīti bijuši meli.

Atgādināsim, ka marta beigās Krievijas mediji cits pēc cita ziņoja par kādu šausminošu atgadījumu Doņeckā, Petrovskas rajonā. Tur apšaudē Kijevas spēki it kā nogalinājuši 10 gadīgu meitenīti. Dažiem telekanāliem bija pat izdevies atrast sāpju sagrauto māti, meitenītes dzīves vietu un skolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesi par negadījumu izrādīja arī britu raidkanāla BBC žurnālisti – viņi devās uz notikuma vietu. Tur neviens vietējais nevarēja apstiprināt ziņas par nogalināto meitenīti. Žurnālisti apmeklējuši arī Doņeckas morgu, kura direktors nevarēja apstiprināt informāciju, ka šeit būtu ievests meitenītes līķis.

Šī nav pirmā reize, kad atmaskoti kārtējie Krievijas mediju meli. Pierādīts, ka ziņas par krustā piesisto puisēnu, ko it kā veikuši ukraiņi, bijuši safabricējums. Tāpat zināms, ka krievu mediji ukraiņu zvērību ilustrēšanai izmanto sižetus no Sīrijas, Bosnijas un Irākas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl