Krievijas lielveikalus pārsteidz milzīgā zagļu aktivitāte

Komentāri
Krievijas lielveikalus pārsteidz milzīgā zagļu aktivitāte
Foto: REUTERS/SCANPIX

Pagājušā gada laikā no veikalu plauktiem Krievijā nozagtas preces viena miljarda Krievijas rubļu jeb 14 miljonu eiro apmērā.

Kopumā 2014. gadā lielveikalu apmeklētāji Krievijā nozaguši par 68% vairāk preču nekā pirms gada un teju divas reizes vairāk nekā 2012. gadā, liecina jaunākie statistika dati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saskaņā ar šiem datiem visvairāk lielveikalos zogot Maskavā – tur ir reģistrēti 55% no kopējā zādzību skaita Krievijā. Otrajā vietā ir Krasnojarska, bet trešajā – Sverdlovskas apgabals.

Tajā pašā laikā daudzi Krievijas iedzīvotāji sūdzas, ka pasliktinās viņu ekonomiskā situācija.

Statistika liecina, ka šā gada sākumā zem nabadzības robežas dzīvojuši 23 miljoni cilvēku jeb 16% visu Krievijas iedzīvotāju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl