Krievijas lidmašīnas avārija: izmeklētāji nākuši klajā ar jauniem faktiem

Komentāri

Pabeigti galvenie meklēšanas darbi vietā, kur Melnajā jūrā avarēja Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīna. Pēc pirmajiem izmeklēšanā iegūtajiem datiem krievu amatpersonas pilnībā noraida aizdomas, ka katastrofas iemesls bijis terorakts. Izmeklētāji nākuši klajā ar jauniem faktiem – lidaparāts gandrīz pilnībā sadalījās pēc ietriekšanās ūdenī.

Pēc tam, kad Melnās jūras dzelmē izdevās atgūt abas Krievijas Aizsardzības ministrijas lidmašīnas ”TU-154” “melnās kastes”, krievu izmeklētāji un amatpersonas centās ieviest lielāku skaidrību, kas noticis pirms traģēdijas. Iepriekš izskanējis, ka lidaparāts ar 92 pasažieriem avarējis pilota kļūmes dēļ. Cita versijā pieļauts, ka lidmašīnai nav bijusi pietiekama spārnu celtspēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Atšifrējot pirmās “melnās kastes” datus, esam nonākuši pie slēdziena, ka lidmašīna neuzsprāga. To saku ar pilnu pārliecību, taču terorakts ne vienmēr nozīmē sprādzienu. Terorakts var izpausties arī citādi, tāpēc mēs vēl pilnībā neizslēdzam šo versiju,” pauž Krievijas Aizsardzības ministrijas pārstāvis.

Tomēr Krievijas transporta ministrs Bainetova sacīto uzreiz papildināja. “Uzsvēršu, ka versija par teroraktu, kas šodien izskanējusi, netiek izskatīta,” viņš pauda.

Lidmašīna sadalījās pēc ietriekšanās ūdenī

Preses konferencē arī tika atklāts, ka avarējusī lidmašīna gandrīz pilnībā sadalījās pēc ietriekšanās ūdenī. Izmeklējumos pamatoti secinājumi par katastrofas iemesliem varētu būt janvārī, bet jau tagad esot skaidrs, ka gaisa kuģa tehnika nav bijusi pienācīgā stāvoklī.

Tagad ekspertiem uzdots noskaidrot, kas tieši ir veicinājis lidmašīnas avāriju – no jūras esot izceltas gandrīz visas gaisa kuģa daļas.

“Esam pilnībā pabeiguši meklēšanas darbus avārijas vietā. Šodienas operācijā esam atraduši 19 mirstīgas atliekas, 230 ķermeņa daļas, 13 lielākas un gandrīz 2000 mazākas lidmašīnas detaļas,” pauda transporta ministrs.

Pašlaik galvenais darbs notiek, lai atpazītu katastrofā bojāgājušos.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl