Komentāri
Krievijas kaujinieki sagrābuši 500 kvadrātkilometrus Ukrainas zemes
FOTO: SCANPIX

Turpinās asa karadarbība Ukrainā: pēc Kijevas aplēsēm, nosacītā pamiera laikā  Krievijas kaujinieki sagrābuši 500 kvadrātkilometrus Ukrainas zemes.

Vissīvākās cīņas notiek Doņeckā – tur, Ukrainas un prokrievisko spēku apšaudē vakar bojā gājuši pieci mierīgie iedzīvotāji, vēl aptuveni 30 ievainoti. Pilsētas iedzīvotāji ir panikā, un bēg no kara zonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāji no ēku logiem nofilmējuši dramatiskus skatus, kā karotāji dzīvojamo ēku aizsegā apšauda pretiniekus. Uz autoceļiem veidojas kilometriem garas rindas.

Ukrainas pozīcijas stipri apšaudītas arī Mariupoles apkārtnē. Līdz ar situācijas eskalāciju, Ukrainas prezidents Petro Porošenko saīsinājis savu vizītes laiku prestižajā Davosas forumā, un šodien atgriezies dzimtenē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl