Krievijas karavīri paši atsakās doties karot uz Sīriju

Komentāri
Krievijas karavīri paši atsakās doties karot uz Sīriju
Foto: AFP / LETA

Grupa Krievijas karavīru, kas dien uz kontrakta pamata, atteikusies doties uz Sīriju. Tā ziņo Krievijas interneta portāls Gazeta.ru.

Uzzinot, ka tiek sūtīti uz Sīriju, viņi izlēmuši oficiāli atteikties no braukšanas vai arī iesniegt atlūgumu. Taču militārā prokuratūra atteikusies pieņemt karavīru iesniegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Karavīriem neesot stāstīts, ka būs jābrauc uz Sīriju. Viņiem atklāts, ka valstī, uz kuru viņi tikšot sūtīti, būs atšķirīgi klimatiskie apstākļi, liels karstums, kā arī indīgas čūskas. Karavīri arī instruēti, kā viņiem būs jāuzvedas galapunktā.16.septembrī karavīriem paziņots, ka jau nākamajā dienā rotai jādodas uz Sīriju un pastāv arī iespēja iesaistīties karadarbībā.

Savienotās Valstis uzskata, ka Krievija, kas ir viena no Sīrijas prezidenta Asada sabiedrotajām, ir slepus izvietojusi Sīrijā karavīrus, artilērijas vienības un tankus. Maskava apgalvo, ka sūta tikai ieročus uz Sīriju saskaņā ar abu valstu starpā noslēgtajiem līgumiem, bet noliedz, ka pastiprinātu savu militāro klātbūtni Sīrijā.

Lasi vēl