Komentāri
Krievijas karadarība apdraud pasažieru lidmašīnas, brīdina ES regulatori
Ilustratīvs foto: jen light/Flickr

Pasažieru lidmašīnas, kas lido virs Irākas, Irānas un Kaspijas jūras, varētu apdraudēt Krievijas veiktā karadarbība, ziņo LNT raidījums 900 Sekundes.

Eiropas Savienības (ES) aviācijas jomas regulētāji jau ir izteikuši brīdinājumu, ka no Kaspijas jūrā esošajiem kuģiem raidītās raķetes varētu skart pasažieru lidmašīnas. Pēc paziņojuma vairākas aviosabiedrības jau ir mainījušas lidojumu maršrutus, lai izvairītos no bīstamās zonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krievija palīdz Sīrijas armijai atkarot teritorijas

Sadarbojoties ar Krievijas gaisa spēkiem, Sīrijas armija atkarojusi vairākas valdības opozicionāru ieņemtās teritorijas. Armijas vienības ieņēmušas četrus ciematus Latakijas ziemeļos, un lielā mērā tas izdevies, pateicoties Krievijas gaisa spēkiem, kas atbalstījuši Sīrijas armijas kājniekus.

Teritorijas atkarotas tikai dažas dienas pēc tam, kad Sīrijas militārie spēki paziņoja, ka uzsāks plaša mēroga ofensīvu, lai atgūtu nemiernieku pārņemtās teritorijas.

Jau vēstīts, ka Krievija gaisa uzlidojumus Sīrijai uzsāka septembra beigās. Sākotnēji tie bija vērsti pret teroristiem, taču nesen Krievijas prezidents Vladimirs Putins nācis klajā ar paziņojumu, ka atbalsta Sīrijas armiju ar mērķi palīdzēt stabilizēt Sīrijas valdību.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl