Krievijas dienvidos smagi piekauta BBC žurnālistu grupa

Komentāri
Krievijas dienvidos smagi piekauta BBC žurnālistu grupa
FOTO: SCANPIX

Krievijas dienvidos smagi piekauti britu raidsabiedrības BBC žurnālisti. Uzbrukums noticis laikā, kad trīs BBC reportieri vāca ziņas par Krievijas karavīru bojāeju slepenos nosūtījumos Ukrainas robežas tuvumā.

Viņiem uzbrukušas pagaidām nenoskaidrotas, bruņotas personas. “Mūsu personāls tika smagi piekauts, viņu fotokamera tika iznīcināta un pēc tam atņemta,” ziņo BBC.

Pēc uzbrukuma žurnālisti vairāk nekā četras stundas tikuši pratināti, vēlāk noskaidrots, ka pratināšanas laikā sabojāta aparatūra, kas atradusies žurnālistu automašīnā.

BBC norāda, ka šis incidents ir “daļa no koordinēta mēģinājuma neļaut akreditētiem ziņu žurnālistiem veidot leģitīmu reportāžu.”

Krievija praktiski cenzē jebkādu informāciju par tās regulārā karaspēka nosūtīšanu uz Ukrainu.

Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO), kas novēro bruņoto konfliktu Ukrainā, uzbrukumu žurnālistiem vērtē, kā “pilnīgi nepieņemamu”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl