Komentāri
Krievijas bankas sāk samazināt kredītkaršu limitus
FOTO: SCANPIX

Krievijas bankas sākušas samazināt kredītkaršu limitus. Vispirms par kredītkaršu limita samazināšanu paziņoja banka Russkij Standart, un vēlāk tai sekoja arī bankas Houm Kredit, Svjaznoj Bank un MTS Bank.

Pagaidām kredītkaršu limitu samazinājums skar aktīvākos karšu lietotājus.

Portāla Banki.ru apmeklētāji sūdzas, ka limits samazināts pat uz pusi.

Reitingu aģentūras Fitch analītiķis Dmitrijs Vasiļjevs norāda, ka bankas kredītkaršu limitus samazina, cenšoties uzlabot savu likviditāti.

“Pateicoties limitu samazināšanai, bankām nesamazinās brīvo līdzekļu apjoms, ko varēs novirzīt noguldījumu izmaksai,” izsakās Vasiļjevs.

Pēdējo nedēļu laikā Krievijas bankas saskaras ar spēcīgu depozītu aizplūšanu.

Iedzīvotāji izņem savus noguldījumus no bankām, lai pārvērstu tos valūtā vai arī veiktu lielākus pirkumus, bažījoties par turpmāku rubļa vērtības samazināšanos, inflācijas pieaugumu un banku sistēmas stabilitāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl