Komentāri
Krievijas artilērija apšauda “humāno koridoru”; pilnībā iznīcināta Novosvitlivska
FOTO: SCANPIX

Krievijas artilērija atklājusi uguni uz “humāno koridoru”, kas pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina aicinājuma tika atvērts Ilovajskā ielenkto Ukrainas vienību atiešanai, un apšaudē nogalināti aptuveni 100 ukraiņu karavīri, vēsta ziņu portāls ZN.UA. Tāpat pilnībā iznīcināta Novosvitlivskas pilsētiņa.

Informāciju par “humānā koridora” apšaudīšanu apstiprinājis arī televīzijas kanāla 112 žurnālists Nazars Vozņuks, kurš atradies vienā no vienībām, kas atkāpās no Ilovajskas.

Arī Ukrainas Nacionālās drošības padomes preses sekretārs Andrijs Lisenko pavēstījis, ka tā dēvētā humānā koridora apšaudes rezultātā gājuši bojā vairāki simti ukraiņu karavīri.

Lisenko paziņojis arī par to, ka Krievijas armija Luhanskas apgabalā pēc “Čečenijas scenārija” pilnībā iznīcinājusi Novosvitlivskas pilsētiņu, sestdien paziņojis Ukrainas Nacionālās drošības padomes preses sekretārs Andrijs Lisenko.

Viņš norādījis, ka krievu karavīri secīgi ar tankiem un reaktīvo mīnmetēju uguni nolīdzinājuši māju pēc mājas.
Pēc tam Krievijas armijas kolonna devusies Hrjaščuvates virzienā.

Ukrainas Nacionālās gvardes Donbasa bataljona komandieris Semens Semenčenko, savukārt, paziņojis, ka Krievijas regulārās armijas spēki aplenkuši ukraiņu karavīrus pie Ilovajskas.

“Situāciju pagaidām nogludinājām. [Krievi] mēģina puišus samusināt padoties gūstā. Nepadodas. No vienas puses tanku divīzija, no otras – gaisa desanta spēku pulks. Lai gan ienaidnieki, taču kadru [militārpersonas]. Labāk nekā DTR (teroristu pašpasludinātās Doņeckas tautas republikas kaujinieki),” savā Facebook lapā raksta Semčenko.

“Ievainotajiem medicīniskā palīdzība sniegta. Stundas laikā visam jāatrisinās. Kaut kādi “atsaldētie” pa ceļam mēģināja kolonnu apšaudīt. Tikām cauri. Gaidām,” turpina bataljona komandieris.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl