Krievijas armija pulcējas pie Ukrainas robežas

Komentāri
Krievijas armija pulcējas pie Ukrainas robežas
FOTO: SCANPIX

Ukraina šodien paziņoja, ka novērota paaugstināta Krievijas militāro spēku aktivitāte robežas otrā pusē – Belgorodas reģionā, kas robežojas ar Ukrainu.

Ukrainas armijas pārstāvis Andrejs Lisenko pavēstīja, ka noteiktajā vietā redzama Krievijas karavīru un kaujas tehnikas pulcēšanās. Paziņojums izskan laikā, kad Ukrainas spēku un separātistu starpā notiek arvien biežākas apšaudes.

Pēdējo 24 stundu laikā kaujās kritis viens Ukrainas karavīrs, divi ievainoti.

Tikmēr separātisti ziņo par vienu upuri un pieciem ievainotajiem savās rindās.

Gan Ukrainas armija, gan separātisti pēdējo dienu laikā viens otru ir apsūdzējuši jaunos uzbrukumos, kas apdraud jau tā trauslo pamiera līgumu, kas ir spēkā vien divus mēnešus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl