Komentāri
Krievijas anektētajā Krimā žurnālistu notiesā par “separātisma veicināšanu”
Foto: ITAR-TASS

Ukrainai piederošajā Krimas pussalā, kuru okupējusi un anektējusi Krievija, piektdien tika piespriests divarpus gadu nosacīts cietumsods par “separātisma veicināšanu” žurnālistam, kurš strādā ASV atbalstītā radiostacijā, paziņoja prokuratūras darbinieki.

Žurnālists Mikola (Nikolajs) Semena tika aizturēts 2016.gada aprīlī, kad Krievijas drošības spēki veica kratīšanu viņa un citu žurnālistu mājās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš tika apsūdzēts saistībā ar rakstu, kurā aicinājis īstenot “civilu blokādi” pret Krimas pussalu, kuru Krievija kopš 2014.gada marta ir anektējusi.

Semena strādāja interneta ziņu medijā “Krim.Reaļiji”, kuru pēc pussalas aneksijas izveidoja ASV atbalstītā radiostacija “Radio Free Europe/Radio Liberty” (“Radio Brīvā Eiropa/Radio Brīvība”).

Simferopoles pilsētas Žeļeznodorožnijas rajona tiesa piektdien piesprieda Semenam nosacītu divarpus gadu cietumsodu ar trīs gadu pārbaudes laiku un aizliegumu trīs gadus veikt publisku darbību.

Žurnālista dators pēc tiesas lēmuma ir konfiscēts.

Žurnālistam 2016.gada maijā tika izvirzīta oficiāla apsūdzība saistībā ar medijā “Krim.Reaļiji” publicēto rakstu. No viņa ir paņemts paraksts par neizbraukšanu no dzīvesvietas.

Semena apgalvoja, ka savos materiālos realizējis tiesības uz “brīvu viedokļa paušanu”.

“Tiesnesis ir devis signālu visiem žurnālistiem, ka šajā valstī nav publicējams neviens viedoklis, kas ir pretējs varas iestāžu nostājai,” viņš sacīja un piebilda, ka pārsūdzēs tiesas lēmumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl