Komentāri
Krievijas agresija Baltijas gaisa telpā turpinās. Fiksētas lidmašīnas, kas bīstami pietuvojušās Igaunijai
Foto: EPA / LETA

Jau otro reizi pēdējās nedēļas laikā fiksēta Krievijas aktivitāte Baltijas gaisa telpā. Lielbritānijas gaisa spēki pārtvēruši piecas Krievijas lidmašīnas, kas tuvojušās Igaunijai.

Lidmašīnas lidojušas ar izslēgtām ierīcēm, kas gaisa kontrolieriem raida informāciju par lidaparātu un tā atrašanās vietu. Piloti arī ignorējuši gaisa kontrolieru centienus sazināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī nav pirmā reize, kad NATO spēki bijuši spiesti iesaistīties. Pagājušajā piektdienā Lielbritānijas iznīcinātāji, kas piedalās NATO gaisa patrulēšanas misijā Baltijas valstīs, pārtvēra trīs Krievijas lidmašīnas, kas tuvojās Baltijas valstu robežām.

Foto

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl