Komentāri
Krievijai un Ukrainai ir ”nolemta” kopīga nākotne, uzskata Putins
FOTO: SCANPIX

Krievijai un Ukrainai ir “nolemta” kopīga nākotne, piektdien Sanktpēterburgā notiekošajā Starptautiskajā ekonomikas forumā paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

“Ja jūs prasāt, uz ko mēs ceram politiskajā plānā – mēs ceram uz pilnvērtīgu, uzticības pilnu un līdzvērtīgu dialogu,” sacīja Putins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc viņa teiktā, neskatoties uz visiem šīsdienas sarežģījumiem, “krievi un ukraiņi un viena tauta, viens etnoss” ar savu savdabību, kultūras īpašībām, ar kopīgu vēsturi, kultūru, garīgajām saknēm.

“Mēs no paša sākuma vadījāmies un vadāmies pēc tā, ka Ukrainai ir tiesības uz savu izvēli – gan civilizācijas, gan politisko, gan ekonomisko, vienalga kādu,” norādīja Putins.

“Lai arī kas notiktu, galu galā Krievijai un Ukrainai tā vai citādi ir nolemta kopīga nākotne,” pavēstīja Putins.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

ES pirmdien plāno oficiāli vēl par sešiem mēnešiem – līdz 2016.gada janvārim – pagarināt sankcijas, kas piemērotas Krievijai par tās agresiju pret Ukrainu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl