Krievijai nebūs jaunu sankciju Sīrijas kara noziegumu dēļ

Komentāri

Rietumvalstis pagaidām neieviesīs jaunas sankcijas pret Krieviju, par spīti ķīmisko ieroču izmantojumam Sīrijā – otrdien, 11. aprīlī, paziņoja tā dēvētā lielā septītnieka G7 ārlietu ministri pēc tikšanās Itālijā.

Sīrijas pilsoņu kara sākumā 2013. gadā ASV gandrīz izlēma iejaukties konfliktā nemiernieku pusē, kad Bašara al Asada režīms Damaskas pievārtē sāka lietot ķīmiskos ieročus. Tomēr toreiz iejaucās Krievija, kura Rietumvalstīm garantēja, ka Asads iznīcinās visu savu ķīmisko ieroču arsenālu, un ASV piekāpās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pierādīja pagājušās nedēļas ķīmisko ieroču uzbrukums nemiernieku kontrolētajai Hān Šeihūnai, Krievija garantiju nav pildījusi. Tādēļ Lielbritānija uzstāja uz jaunu sankciju ieviešanu pret atbildīgajām Krievijas militārpersonām.

BORISS DŽONSONS
LIELBRITĀNIJAS ĀRLIETU MINISTRS

Krievija ir redzējusi, kā tās sabiedrotais Asads izmanto ķīmiskos ieročus, atklāti slepkavodams savu tautu ar metodēm, kas tikai aizliegtas jau pirms gandrīz simts gadiem.

Tādēļ tagad viņiem ir jāizdara stratēģiska izvēle – palikt ar šo puisi, kurš indē pats savu tautu, pie reizes indējot Krievijas reputāciju, vai arī kļūt par daļu no risinājuma.

Tomēr ar pārējām valstīm par to vienoties neizdevās. ASV ārlietu ministrs Rekss Tillersons jau šovakar ieradies vizītē Maskavā, kurā viņš centīsies Krieviju pārliecināt atteikties no atbalsta Asadam.

Jāatgādina, ka pret Krieviju jau noteiktas sankcijas Ukrainas konflikta dēļ.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl